Onze kunstenaars


Dominique Van Huffel



Dominique Van Huffel fotograaf www.fotovanhuffel.be Dominique Van Huffel was grafisch vormgever. In zijn beroep werd hij geconfronteerd met de spanning tussen woord en beeld. Dit bracht hem jaren terug tot de fotografie.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 sluiten

Jenny Van Gimst



Jenny Van Gimst schilder www.jennyvangimst.be
Voor Jenny is het realistisch schilderen een manier om te communiceren met het object. "The art of seeing".

1 2 3 4 5 6 sluiten

Laura Bertrands



Laura Bertrands schilder www.studioberella.be
Laura heeft een grote fascinatie voor mixed-media technieken. Zij speelt graag met het digitale om er daarna manueel op verder te werken.

1 2 3 4 sluiten

Lieve Moyaert



Lieve Moyaert schilder
Op een schetsmatige en transparante manier zoekt Lieve naar eenheid, licht en sfeer. Abstractie en Figuratief wisselen elkaar continu af. De natuur staat centraal in haar werk.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 sluiten

Marc Bogaerts



Marc Bogaerts schilder www.marcbogaerts.com
uit Turnhout.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 sluiten

Monique Tevenie



Monique Tevenie schilder www.moniquetevenie.be
Vanuit verbonden te zijn met de natuur ontstaat haar werk in alle rust en vanuit haar diepste "zijn". Details vervagen, gaan op in het geheel en maakt het overbodig ze weer te geven. Terug naar de essentie.

1 2 3 4 5 6 sluiten

Nancy Van Immerseel



Nancy Van Immerseel beeldhouwer www.immerart.com
Ze laat zich inspireren door de "struggles trough life" en komt tot rust in haar creatieproces. Haar werk is herkenbaar als eenvoud en kracht, met oog voor detail.

1 2 3 4 5 6 7 sluiten

Nest Onzea



Nest Onzea schilder www.nest-onzea.be
Vanuit zijn liefde voor klassieke muziek zijn kleur en beweging, vaste componenten in zijn werken.

1 2 3 4 5 sluiten

Ronny Broeckx



Ronny Broeckx schilder www.ronnybroeckx.net
In zijn werk is hij steeds op zoek naar beelden die zich ergens tussen het abstracte en het figuratieve bevinden. Ronny werkt met weinig licht om niet teveel rondom hem te zien.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 sluiten

Hilde Megens



Hilde Megens schilder www.hildemegens.be
In eindeloze landschappen heb je de tijd en de ruimte om tot de essentie te komen.

1 2 3 4 5 6 sluiten

Elise Berkvens



Elise Berkvens schilder www.eliseberkvens.be
Elise schildert niet dè realiteit maar brengt de vele realiteiten samen. Berkvens werk nodigt ons uit om vrijer te kijken, niet geconditioneerd door de traditie of gewoonte waarmee we een kunstwerk benaderen.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 sluiten